Web Sitesi Tasarımı

Farkındalık yaratan, yeni nesil, rakiplerinizden sizi ayıran...

Web tasarım, tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir.

İyi bir web tasarım görsel zenginlikler dışında altyapısında W3C standartları göz ardı edilmeden HTML5 Responsive desteği ve SEO özelliklerine sahip olmalıdır.

Viyola Bilişim olarak yapmış olduğumuz tüm çalışmalar, SEO ve Mobil uyumlu, yönetilebilir estetik web siteleridir.

Farkındalık yaratan, yeni nesil, rakiplerinizden sizi ayıran, kreatif tasarımlarla özgünleştirilmiş web tasarım üretiyoruz.

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimizi iyi tanıyor sektör araştırması yapıp en doğru tasarımı bulmak için çalışıyoruz.

image
Altın kural doğru web sitesi

Web Tasarım yaptırmaya karar mı verdiniz? 2007 ta başladığımız 11 yıllık tecrübeyle bir web sitesinin ne için yapıldığını çok iyi biliyoruz. Web tasarım çalışmasının altın kuralı web sitesi yapılacak sektöre en iyi hitap edecek ve amacına uygun olan teknoloji altyapısını kullanmaktır.

image
Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumlu responsive web tasarım, cep telefonlarında, tablet ve diğer mobil cihazlarda web sitesinin, içeriklerinin konumlarının ekran boyutuna göre yer ve şekil değiştirmiş haline responsive web tasarım denilmektedir. Tüm tarayıcılarda çalışabildiği içinde tercih sebebi olmuştur.

image
Yönetim Panelli Web Tasarım

Yönetim panelli web sitesi, kurumsal, ürün & hizmet, haber, duyuru, galeri vb. tüm içeriği değiştirmek için yapılmış, sadece yetki verilmiş kişilerin girebileceği, kendi yetki bazında online olarak web sitesinde değişiklikler yapabileceği sistemin adı olarak tanımlanabilir.

image
SEO Altyapılı Web Tasarım

HTML5, CSS3 ve W3C standartlarına uygun olarak yaptığımız web tasarım, kullandığımız yazılım, CSS ve Javascript’lerin tamamını optimize ederek minimum değerine getiriyor, tüm sayfalarda dinamik canonical, meta etiketleri girmenizi sağlıyoruz.

Neden Web Sitesi?